Zimske radosti

mt_gallery

Mjesec siječanj donio je snježne pahulje i zimske radosti u naš vrtić. Iskoristili smo priliku i dio vremena odvojili za boravak na svježem zraku te igrama na snijegu. Prateći dječji interes i potrebe, pripravnice su održale ogledne aktivnosti pod nazivom ” Pingvini” i “Snjegović” te raznovrsnim aktivnostima poticali cjelovit razvoj djeteta – tjelesni, spoznajni, emocionalno-socijalni, jezično-govorni razvoj.
mt_gallery

 

Print Friendly, PDF & Email

Jelovnik

Prosinac u Kosjenki

U mjesecu prosincu zabavljali smo se i uživali u tradicionalnim svečanostima. Od početka Adventa pjevamo najdraže Božićne pjesme, obilježavamo dane

mt_gallery

Maškare u DV Kosjenka

U našem vrtiću, tijekom veljače djeca su se svakodnevno mogla maskirati, a na sami pokladni utorak pripremili smo pravu zajedničku

mt_gallery

Veljača u DV Kosjenka

Djeca mlađe odgojno-obrazovne skupine učila su o jednoj od najbitnijih stvari u životu – zdravlju. Istraživali smo voće, povrće, vitamine,

Skip to content