Dani otvorenih vrata

mt_gallery

Obilježavajući Dane Ivane Brlić Mažuranić u vrtiću ˝Kosjenka˝ proveo se projekt „Mali krojači˝. Dječje stvaralačke aktivnosti obogatio je g. Andrej Macko s obiljem drvenog nestruktuiranog materijala. Srednju skupinu posjetila je majka po zanimanju krojačica s kojom su djeca zajedno skrojila i sašili hvataljke za posuđe. Starija skupina krojila je i šivala eko torbe. Svoje proizvode djeca su izložila na prodajnoj izložbi rukotvorina na gradskom trgu Korzo.

mt_gallery

Print Friendly, PDF & Email

Jelovnik

Prosinac u Kosjenki

U mjesecu prosincu zabavljali smo se i uživali u tradicionalnim svečanostima. Od početka Adventa pjevamo najdraže Božićne pjesme, obilježavamo dane

mt_gallery

Maškare u DV Kosjenka

U našem vrtiću, tijekom veljače djeca su se svakodnevno mogla maskirati, a na sami pokladni utorak pripremili smo pravu zajedničku

mt_gallery

Veljača u DV Kosjenka

Djeca mlađe odgojno-obrazovne skupine učila su o jednoj od najbitnijih stvari u životu – zdravlju. Istraživali smo voće, povrće, vitamine,

Skip to content