Oproštaj djece starije skupine

mt_gallery

Oproštaj od djece starije skupine organiziran je kroz druženje djece, roditelja i odgojiteljica (stihovi, pjesme, scenske igre, igre s pjevanjem, ples ..). Djedovi i bake koji su došli u velikom broju posebno su obradovali djecu i odgojiteljice. Djeca su program započela riječima: „Ispričat ćemo vam jednu priču o djeci i vrtiću …sjetivši se onih dana kada smo bili „bebe” (mali, uplakani, gegavi, s dudom i pelenom …) pa sve do sada kada već znamo sva slova.˝
U mješovitoj skupini djeca i odgojiteljice su se oprostili od šestero djece koji polaze u školu. Tom prigodom djeca i odgojiteljice su priredili kratki program gdje su djeca prikazala najdraže igre u koje su uključila i roditelje, a to su: „Tijelo na tijelo”, „Praonica automobila”, „Puzzle” i druge. Za uspomenu na taj dan djeca su zajedno s roditeljima načinili vjetrenjače koje su ponijeli kućama.
mt_gallery

Print Friendly, PDF & Email

Jelovnik

Ljeto u Kosjenci

U našem vrtiću tijekom ljetnih mjeseci djeca većinu vremena provode u aktivnostima na dvorištu. Zajedničkim dogovorom ukrašavamo dvorište paravanima i

Prosinac u Kosjenki

U mjesecu prosincu zabavljali smo se i uživali u tradicionalnim svečanostima. Od početka Adventa pjevamo najdraže Božićne pjesme, obilježavamo dane

mt_gallery

Maškare u DV Kosjenka

U našem vrtiću, tijekom veljače djeca su se svakodnevno mogla maskirati, a na sami pokladni utorak pripremili smo pravu zajedničku

Skip to content