Radionice za djecu

mt_gallery

U mjesecu studenom, u vrtiću su održane dvje radionice. Prva je organizirana u suradnji sa zdravstvenom voditeljicom na kojoj su djeca srednje i starijih skupina slušala kratko izlaganje patronažne sestre Silvije Perković, bacc.med.techn. Nakon izlaganja su razgovarali o zdravom načinu života, važnoj ulozi kretanja i vježbanja te boravka na zraku. Razlikovali su zdrave od nezdravih namirnica, prepoznavali i imenovali voće i povrće.
Drugu radionicu organizirao je Muzej Brodskog Posavlja pod nazivom “Pučko božićno pjevanje”. Radionici su prisustvovala djeca svih skupina. Gospodin Željko Čavčić, uz pratnju na gitari, otpjevao je desetak starih božićnih pjesama. Djeca su aktivno sudjelovala pjevajući zajedno s njim.
mt_gallery

Print Friendly, PDF & Email

Jelovnik

Ljeto u Kosjenci

U našem vrtiću tijekom ljetnih mjeseci djeca većinu vremena provode u aktivnostima na dvorištu. Zajedničkim dogovorom ukrašavamo dvorište paravanima i

Prosinac u Kosjenki

U mjesecu prosincu zabavljali smo se i uživali u tradicionalnim svečanostima. Od početka Adventa pjevamo najdraže Božićne pjesme, obilježavamo dane

mt_gallery

Maškare u DV Kosjenka

U našem vrtiću, tijekom veljače djeca su se svakodnevno mogla maskirati, a na sami pokladni utorak pripremili smo pravu zajedničku

Skip to content