Advent u vrtiću Kosjenka

mt_gallery

Advent u vrtiću “Kosjenka” bio je prepun aktivnosti, ali i vedrog raspoloženja. Svaki ponedjeljak okupljali smo se u holu vrtića i palili po jednu svijeću na adventskom vijencu uz pjevanje prigodnih božićnih pjesama. Kao i svake godine, posjetio nas je Sveti Nikola bez Krampusa i darivao lijepim darovima. U uređenju vrtića i izradi božićnih ukrasa sudjelovala su sva djeca i odgojiteljice. Djecu, roditelje, ali i sve ostale posjetitelje, najviše oduševljavaju sobovi Djeda Božićnjaka koji ih svakodnevno dočekuju na ulazu u vrtić.
Djecu srednje skupine osobito je razveselio prekrasan poklon paket ” Hlapić poklanja prvi”. Naime, odgojiteljice su na Dječju televiziju poslale video snimak kojim su djeca predstavljenom pjesmom postigla 27. mjesto od 100 najboljih.
Na kraju ovog blagdanskog mjeseca imali smo božićnu priredbu na kojoj su mnogobrojnim gostima djeca svih skupina izvela po nekoliko točaka.​
mt_gallery

Print Friendly, PDF & Email

Jelovnik

Ljeto u Kosjenci

U našem vrtiću tijekom ljetnih mjeseci djeca većinu vremena provode u aktivnostima na dvorištu. Zajedničkim dogovorom ukrašavamo dvorište paravanima i

Prosinac u Kosjenki

U mjesecu prosincu zabavljali smo se i uživali u tradicionalnim svečanostima. Od početka Adventa pjevamo najdraže Božićne pjesme, obilježavamo dane

mt_gallery

Maškare u DV Kosjenka

U našem vrtiću, tijekom veljače djeca su se svakodnevno mogla maskirati, a na sami pokladni utorak pripremili smo pravu zajedničku

Skip to content