Listopad u vrtiću ˝Kosjenka˝

mt_gallery

Listopad je vrijeme za zahvalu plodovima zemlje, tako su i boravak u našem vrtiću popratile različite aktivnosti vezane upravo za tu temu. Dobrom suradnjom s roditeljima omogućili smo pregršt materijala za igru pa su tako i oni najmlađi uživali u igri tijestom. Oni nešto stariji, u mješovitoj mlađoj skupini, su najviše vremena provodili u zabavno-manipualtivnim igrama plodovima zemlje i likovno-kretivnim aktivnostima obilježavajući tako i Dan jabuka 20. listopada. Tzv. “bablje ljeto” omogućilo je djeci starije skupine dugotrajan boravak na zraku što je višestruko korisno za unaprjeđenje zdravog razvoja djece. Sunce, igra i sportska pomagala pridonijeli su razvoju i usavršavanju psihomotoričkih vještina, a druženjem kroz igru s djecom iz drugih skupina razvijale su se socijalne vještine i odnosi.
mt_gallery

Print Friendly, PDF & Email

Jelovnik

Ljeto u Kosjenci

U našem vrtiću tijekom ljetnih mjeseci djeca većinu vremena provode u aktivnostima na dvorištu. Zajedničkim dogovorom ukrašavamo dvorište paravanima i

Prosinac u Kosjenki

U mjesecu prosincu zabavljali smo se i uživali u tradicionalnim svečanostima. Od početka Adventa pjevamo najdraže Božićne pjesme, obilježavamo dane

mt_gallery

Maškare u DV Kosjenka

U našem vrtiću, tijekom veljače djeca su se svakodnevno mogla maskirati, a na sami pokladni utorak pripremili smo pravu zajedničku

Skip to content