Događaji u prosincu

mt_gallery

 

Mjesec prosinac prepun je događanja u vrtiću Kosjenka. Paljenje adventske svijeće, iščekivanje Svetog Nikole i priprema za nadolazeće božićne i novogodišnje blagdane. Djeca jaslične skupine bojala su čizmice za Svetog Nikolu, djeca mlađe skupine su sijala pšenicu, a djeca druge mlađe skupine zajedno su okitila jelku u svojoj sobi. Srednja skupina u druženju s roditeljima izrađivala je nakit, a starija mješovita skupina izrađivala je Lucijino svjetlo. Naši predškolci ukrasili su zajedničku jelku u ulaznoj prostoriji vrtića. Posjetili su nas i studenti 5 godine Fakulteta za odgojne i obrazovne znanosti te priredili predstavu „Božićna zvijezda“ te su studenti djecu darivali voćem i slatkišima.

mt_gallery

 

Print Friendly, PDF & Email

Jelovnik

Ljeto u Kosjenci

U našem vrtiću tijekom ljetnih mjeseci djeca većinu vremena provode u aktivnostima na dvorištu. Zajedničkim dogovorom ukrašavamo dvorište paravanima i

Prosinac u Kosjenki

U mjesecu prosincu zabavljali smo se i uživali u tradicionalnim svečanostima. Od početka Adventa pjevamo najdraže Božićne pjesme, obilježavamo dane

mt_gallery

Maškare u DV Kosjenka

U našem vrtiću, tijekom veljače djeca su se svakodnevno mogla maskirati, a na sami pokladni utorak pripremili smo pravu zajedničku

Skip to content