Dječje aktivnosti

mt_gallery

Tijekom mjeseca djeca svih skupina su sudjelovala u različitim aktivnostima. Djeca jaslične skupine svakodnevno provode tjelesne aktivnosti te se od malih nogu uče zdravim navikama; djeca mlađe mješovite skupine uživala su u različitim likovnim aktivnostima; djeca mlađe skupine razvijala su finu motoriku manipulirajući s kinetičkim pijeskom. Srednja skupina je vježbala grafomotoriku na novom svjetlećem stolu, mješovita starija skupina promatrala je ptice u našem okruženju, pravila im hranu i postavila kućice na stablo u dvorištu. Svi smo bili radosni kada je pao snijeg, a starija skupina je uspjela napraviti i snjegovića.
mt_gallery

Print Friendly, PDF & Email

Jelovnik

Ljeto u Kosjenci

U našem vrtiću tijekom ljetnih mjeseci djeca većinu vremena provode u aktivnostima na dvorištu. Zajedničkim dogovorom ukrašavamo dvorište paravanima i

Prosinac u Kosjenki

U mjesecu prosincu zabavljali smo se i uživali u tradicionalnim svečanostima. Od početka Adventa pjevamo najdraže Božićne pjesme, obilježavamo dane

mt_gallery

Maškare u DV Kosjenka

U našem vrtiću, tijekom veljače djeca su se svakodnevno mogla maskirati, a na sami pokladni utorak pripremili smo pravu zajedničku

Skip to content