Veljača u vrtiću

mt_gallery

Koristeći svaki trenutak lijepog vremena boravili smo na zraku gdje smo organizirali male scenske improvizacije lutkama napravljenim od otpadnog materijala. Za te aktivnosti najviše su bila zainteresirana djeca starije mješovite skupine. Starija skupina posjetila je reciklažno dvorište gdje su upoznali vrste otpada, kako se razvrstava otpad i što se postiže procesom recikliranja. Organizirane su i natjecateljske igre razvrstavanja otpada. Djeca su naučila kako pravilno saviti tetrapak prije odlaganja u spremnike i da se djelatnici koji brinu o čistoći grada zovu ČISTAĆI, a ne smetlari ili smećari.
Budući da je veljača vrijeme maškara svi zajedno smo plesali, pjevali i zabavljali se glumeći nekoga drugoga na zabavi pod maskama.
mt_gallery

 

Print Friendly, PDF & Email

Jelovnik

Prosinac u Kosjenki

U mjesecu prosincu zabavljali smo se i uživali u tradicionalnim svečanostima. Od početka Adventa pjevamo najdraže Božićne pjesme, obilježavamo dane

mt_gallery

Maškare u DV Kosjenka

U našem vrtiću, tijekom veljače djeca su se svakodnevno mogla maskirati, a na sami pokladni utorak pripremili smo pravu zajedničku

mt_gallery

Veljača u DV Kosjenka

Djeca mlađe odgojno-obrazovne skupine učila su o jednoj od najbitnijih stvari u životu – zdravlju. Istraživali smo voće, povrće, vitamine,

Skip to content