Projekt ˝Igrom do govora˝

mt_gallery

Danas, 20. veljače 2014. godine u prostorijama Dječjeg vrtića Ivana Brlić Mažuranić pred velikim brojem uzvanika predstavljen je projekt „Igrom do govora”.
Nakon uvodnih riječi ravnateljice vrtića, gđe Zorane Butorac, prof., nekoliko pozdravnih riječi uputila je i zamjenica gradonačelnika Tea Tomas, dipl oec. te pri tome pohvalila trud i angažman projektnog tima i nastojanju postignuća dobrobiti za društvenu zajednicu.
Projekt vrijedan 218.728,76 EUR zatim su predstavile logopetkinja Ana Pitlović, prof., predsjednica Udruge Dječji centar „Logos” i voditeljica projekta Anita Vačić, mag.oec. ispred Razvojne agencije Grada Slavonskog Broda d.o.o. Nositelj projekta Dječji vrtić Ivana Brlić Mažuranić Slavonski Brod ovim projektom dodatno će obogatiti kvalitetu i raspon programa. Značajan broj predškolske populacije imat će priliku biti uključen u besplatnu logopedsku terapiju ili savjetodavni rad koji će se provoditi u novo uređenom i moderno opremljenom prostoru Dječjeg centra Logos, na adresi Zajčeva 2 u Slavonskom Brodu.
O provedbi pojedinih projektnih aktivnosti roditelji će pravodobno biti informirani u vrtićima kroz tiskane brošure, a šira javnost kroz medije.

mt_gallery

 

 

Print Friendly, PDF & Email

Jelovnik

mt_gallery

ADHD- Značajke razvoja i odgojni postupci

Dr. sc. Snježana Sekušak-Galešev, prof.psiholog, pročelnica Odsjeka za inkluzivnu edukaciju i rehabilitaciju Edukacijsko-rehabilitacijskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu održala je u

Skip to content