Ljeto u Tintiliniću

mt_gallery

Stiglo je ljeto i svi prostori dječjeg vrtića «Tintilinić» pretvorili su se podmorje. Raznim aktivnostima poticali smo socio-emocionalni razvoj druženjem djece svih odgojnih skupina, spoznaju te izražavanje i stvaralaštvo djece. Svaki ljetni i sunčani dan djeca i odgojiteljice su koristili za boravak na zraku. Omiljena zabava djece je igra i aktivnost na otvorenom. Kod igre na otvorenom djeca pokazuju radost i radoznalost te razvijaju spoznaju i vještine na svim razvojnim područjima. Tjelesna aktivnost je upravo i jedan od najvažnijih čimbenika u osiguravanju pravilnog psihofizičkog razvoja djeteta i očuvanju zdravlja.

mt_gallery

Print Friendly, PDF & Email

Jelovnik

Rujan u “Tintiliniću”

  Ovaj mjesec najmlađe jaslice obilježila je prilagodba na novi prostor, igračke, odgojiteljice, prijatelje u skupini te na ostale sudionike

Skip to content