Prosinac u DV Tintilinić

mt_gallery

U prosincu smo se pripremali za Božić. Provodili smo zajedničke aktvnosti u predvorju vrtića. Palili smo adventske svijeće, okitili jelku i postavili jaslice. Dočekali smo Svetog Nikolu i podjelili poklone. Božićna druženja s roditeljima, jaslice i srednja skupina održali su putem radionica, a starija skupina je pripremila Božićnu predstavu na koju se odazvao veliki broj roditelja. Posadili smo pšenicu i uredili vtić u Božićnom duhu. Djeca i odgojiteljice DV Maslačak uključila su se u zajednička druženja i pripreme za nadolazeće blagdane.
mt_gallery

Print Friendly, PDF & Email

Jelovnik

mt_gallery

Projekt ˝Zdravi zubi˝

Projekt “Zdravi zubi” započeli smo u rujnu predavanjem patronažne sestre o važnostima dentalne higijene. Djeca su u vrtić donijela svoje

Skip to content