Prosinac u DV Tintilinić

mt_gallery

U prosincu smo se pripremali za Božić. Provodili smo zajedničke aktvnosti u predvorju vrtića. Palili smo adventske svijeće, okitili jelku i postavili jaslice. Dočekali smo Svetog Nikolu i podjelili poklone. Božićna druženja s roditeljima, jaslice i srednja skupina održali su putem radionica, a starija skupina je pripremila Božićnu predstavu na koju se odazvao veliki broj roditelja. Posadili smo pšenicu i uredili vtić u Božićnom duhu. Djeca i odgojiteljice DV Maslačak uključila su se u zajednička druženja i pripreme za nadolazeće blagdane.
mt_gallery

Print Friendly, PDF & Email

Jelovnik

Rujan u “Tintiliniću”

  Ovaj mjesec najmlađe jaslice obilježila je prilagodba na novi prostor, igračke, odgojiteljice, prijatelje u skupini te na ostale sudionike

Skip to content