Uskrs u Tintiliniću

Jedna od djetetovih potreba, a i njegovih prava je aktivno sudjelovanje u događanjima u obitelji ili vrtićkoj skupini. Kroz naše aktivnosti želimo djetetu pomoći da razumi je zbivanja uoči Uskrsa kroz svakodnevni djetetov i naš život. Simboli koji prate korizmeno vrijeme i pripreme za Veliki tjedan, pomažu djetetu da doživi taj blagdan života.Mnoštvo kreativnih aktivnosti, poput ukrašavanja pisanica, izrada čestitki, izrada aplikacija za uređenje prostora, učinili su dane uoči Uskrsa veselijim i zanimljivijim.
Odgojiteljica Sanja i djeca srednje odgojno-obrazovne skupine pripremili su predstavu za ostalu djecu u vrtiću pod nazivnom „Uskrsni zeko“, te su organizirane natjecateljske igre s jajima.

Print Friendly, PDF & Email

Jelovnik

Rujan u “Tintiliniću”

  Ovaj mjesec najmlađe jaslice obilježila je prilagodba na novi prostor, igračke, odgojiteljice, prijatelje u skupini te na ostale sudionike

Skip to content