Dani kruha

mt_gallery

U tjednu od 12. listopada do 16. listopada obilježavali smo Dane kruha i zahvalnosti za plodove zemlje. Odgojiteljice su, dobrom suradnjom, organizirale zajedničke aktivnosti na dvorištu vrtića u kojima su sudjelovala djeca srednje i starije skupine, kao i djeca iz vrtića Maslačak. Djeca su pokazala veliki interes za raznovrsne aktivnosti kao što su likovno-kreativne aktivnosti, radno-praktične aktivnosti, natjecateljske igre i sl. Odgojiteljica Sanja i djeca starije skupine pripremila su scenski prikaz priče „Crvena koka i zrno pšenice“.
mt_gallery

Print Friendly, PDF & Email

Jelovnik

Rujan u “Tintiliniću”

  Ovaj mjesec najmlađe jaslice obilježila je prilagodba na novi prostor, igračke, odgojiteljice, prijatelje u skupini te na ostale sudionike

Skip to content