DJEČJI VRTIĆ „TINTILINIĆ“ – SIJEČANJ

Bez obzira na manji broj djece i trenutno stanje s koronom, u 2022.godinu ulazimo s puno tema i aktivnosti. Ledeno doba, životinje zimi, odjevni predmeti zimi, bijela šuma te ljudsko tijelo, svjetlost / sijena, padaline samo su neke od ponuđenih tema.
Prirodna dječja potreba za upoznavanjem obogaćena je različitim aktivnostima primjerenim za njihovu dob. Djeci su također bile ponuđene različite aktivnosti gdje mogu „glumiti“ male istraživače i dolaziti do spoznaja o mnoštvu prirodnih pojava.
Sve aktivnosti pridobile su veliku pažnju djece što možete vidjeti i na ponuđenim fotografijama.

 

 

 

Print Friendly, PDF & Email

Jelovnik

mt_gallery

Projekt ˝Zdravi zubi˝

Projekt “Zdravi zubi” započeli smo u rujnu predavanjem patronažne sestre o važnostima dentalne higijene. Djeca su u vrtić donijela svoje

mt_gallery

Prosinac u DV Tintilinić

U prosincu smo se pripremali za Božić. Provodili smo zajedničke aktvnosti u predvorju vrtića. Palili smo adventske svijeće, okitili jelku

Skip to content