Šarena družina iz Ivaninih priča

mt_gallery

U sklopu kampanje “Čitaj mi”, provedena je akcija pod nazivom “Čitam, dam, sretan sam – svoju knjigu daruj i tuđe srce obraduj”. Posjetili su nas gosti iz Gradske knjižnice. Posjetom DV Tintiliniću 28. veljače obogatili smo Kutić Knjižnice novim slikovnicama. Predstavnici knjižnice predstavili su nam slikovnice stvarajući ugodnu atmosferu čitajući nam razne priče. Dok smo se pripremali za pokladnu povorku i isprobavali kostime “Šarena družina iz Ivaninih priča” prošetala je našim vrtićem igrajući igru “pogodi koja je to priča” i “pogodi likove iz priče”. Krajem veljače djeca su se svaki dan maskirala u razne kostime i maske pripremajući se za maskembal.
Veselo druženje pod maskama svih skupina održali smo 1. ožujka u dvorani vrtića uz razne igre i ples. Sudjelovali smo u Pokladnoj povorci 3. ožujka kao “Šarena družina iz Ivaninih priča” predstavljajući svoj vrtić kostimirani u likove iz priča Ivane Brlić-Mažuranić dok su se odgojiteljice maskirale u samu Ivanu Brlić-Mažuranić. Tako su gradom prošetali Hlapić, Gita, Morske djevojke, Tintilinići, Palunko.
mt_gallery

Print Friendly, PDF & Email

Jelovnik

Rujan u “Tintiliniću”

  Ovaj mjesec najmlađe jaslice obilježila je prilagodba na novi prostor, igračke, odgojiteljice, prijatelje u skupini te na ostale sudionike

mt_gallery

Projekt ˝Zdravi zubi˝

Projekt “Zdravi zubi” započeli smo u rujnu predavanjem patronažne sestre o važnostima dentalne higijene. Djeca su u vrtić donijela svoje

Skip to content