Izlet u Vilu Magic

mt_gallery

Za kraj pedagoške godine, umjesto klasične završne priredbe za roditelje, organizirali smo izlet u Vilu Magic kod Đakova. Na izlet su išla djeca svih odgojnih skupina, njihovi roditelji, braća, sestre i odgojiteljice. Boravak s prijateljima izvan poznatog vrtićkog okruženja prigoda je da dijete spoznaje svoje mogućnosti i ograničenja u jednoj novoj situaciji s grupom vršnjaka i navikava se slijediti dogovorena pravila ponašanja i komunikacije. Izleti, šetnje i posjeti nezamjenjiv su način obogaćivanja dječjeg iskustvenog učenja.
U Vili Magic dočekalo nas je mnoštvo raznovrsnih sadržaja – mađioničarska predstava, trampolini, sportski sadržaji, bazeni.
Djeca i roditelji bili su oduševljeni i izrazili su želju za češćom organizacijom ovakvih izleta.
mt_gallery

Print Friendly, PDF & Email

Jelovnik

mt_gallery

Projekt ˝Zdravi zubi˝

Projekt “Zdravi zubi” započeli smo u rujnu predavanjem patronažne sestre o važnostima dentalne higijene. Djeca su u vrtić donijela svoje

Skip to content